KOLESARSKI KLUB

9231  Beltinci
 RAZPIS

BELTINSKI KOLESARSKI MARATON

Kolesarski klub »Prekmurje« Beltinci organizira v akciji Slovenija kolesari, Beltinski kolesarski maraton.

Datum prireditve: maraton bo v  nedeljo 14. septembra 2014.

Start in cilj: Start bo ob 10.00 uri pred gasilskim domom v Beltincih, cilj bo na istem mestu.

Proge: daljša – 70 km- potek:

Beltinci – Bogojina – Motvarjevci – Prosenjakovci.- Šalovci – Gornji Petrovci – Križevci – Kančevci – Andrejci – Selo  – Tešanovci – Bogojina – Beltinci.

srednja- 45 km-potek:

Beltinci – Bogojina – Motvarjevci – Prosenjakovci – Selo – Tešanovci – Bogojina – Beltinci.

krajša- 30 km-potek:

Beltinci – Ivanci – Martjanci – Moravske Toplice-  Tešanovci  – Bogojina – Beltinci.

Prijave:  na dan prireditve od 8.30 do 9.45 ure pri startnem mestu.

Startnina: 12 EUR ( imetniki olimpijske kartice in klubi imajo 10% popust ). Startnina vključuje poleg organizacije in varovanja še priložnostne medalje in toplo malico.

Po maratonu bo podeljena posebna nagrada najmlajšemu in najstarejšemu udeležencu, ter najštevilčnejši ekipi na maratonu.

Opozorilo: Vsi udeleženci so dolžni upoštevati cestno prometne predpise. Vsi udeleženci vozijo na lastno odgovornost. Organizator ne odgovarja za morebitno nastalo škodo na materialu ali za poškodbe na ljudeh. Otroci do 14. leta starosti se lahko udeležijo maratona samo v spremstvu staršev ali skrbnika.

Proge so označene s talnimi označbami ali pa z usmerjevalnimi tablami.

Prisrčno vabljeni!

Za člane Društva medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Pomurja, ki se bodo maratonu pridružili bo štartnino pokrilo društvo.Na štartnem mestu pokažite izkaznico in povejte, da ste član društva.

Daniela Mőrec, predsednica DMSBZT Pomurja

Kolesarski klub

Prekmurje Beltinci

PRIPOROČAMO UPORABO VARNOSTNIH ČELAD  !