Odhod: sobota, 03.12.2011

Kraj odhoda: Avtobusna postaja M. Sobota
Ura odhoda: 5.00 uri
Cena na osebo: 33,00 € /pri udeležbi najmanj 40 oseb
(v primeru večjega ali manjšega števila oseb se cena ustrezno preračuna)
Cena zajema: avtobusni prevoz, cestnine in parkirnine, vodenje, osnovno nezgodno zavarovanje potnikov, organizacijo izleta in DDV.
Cena ne zajema: morebitnih vstopnin

Program!

Avtobus bo odpeljal po predvidenem časovnem redu. Skozi vas Pince se bomo zapeljali naprej po Madžarski vse do madžarske prestolnice. Praznično okrašena Budimpešta nas bo očarala v najlepšem zimskem času. Številne lučke bodo veličino že tako veličastnih zgradb, kot so Opera, cerkev Sv. Štefana, Trga junakov, Parlamenta, Ribiške trdnjave, Donavskih mostov, Citadele… še povečala. Uživali bomo ob sprehodu skozi praznično okrašene ulice. Obiskali bomo božične stojnice in verjetno se bo tudi v vaši nakupovalni torbi znašel kak lep spominček. Pozno popoldne (okrog 18.30 ure) se bomo začeli vračati proti domu.

Program velja, kot končno obvestilo.
Splošni pogoji TA KLAS so sestavni del ponudbe.
M. Sobota; oktober 2011

 

Informacije in rezervacije: TA KLAS M. SOBOTA tel. 02/530-1652, fax 02/530-1655,

e.mail: info.klas@apms.si , Kontaktna oseba: Dragica Šandor

 


x

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Potrjujem Zavračam Center zasebnosti Nastavitve zasebnosti Preberi več o Piškotkih