RAZPIS ZA VOLITVE IN IMENOVANJE POSLANCEV ZBORNICE- ZVEZE,

ki predstavljajo DMSBZT Pomurja

Volitve bodo na Občnem zboru, 27. 2. 2015 ob 15.30 uri, v hotelu Vivat v Moravskih Toplicah

Izvršili odbor DMSBZT Pomurja na podlagi Pravilnika o volitvah in imenovanju poslancev DMSBZT Pomurja objavlja :

Razpis za podelitev mandata poslanca DMSBZT Pomurja za dobo enega leta in možnostjo ponovne izvolitve

• Pogoj za vložitev kandidature je članstvo v DMSBZT Pomurja najmanj eno leto,
  • Kandidat za poslanca ZZ lahko svojo kandidaturo z lastnoročnim podpisom naslovi na volilno komisijo v zaprti kuverti s pripisom: » Kandidatura za poslanca Zbornice – Zveze. Ne odpiraj.
  • Kandidat naj kandidaturo pošlje po pošti najpozneje do 20.2.2015, na naslov : Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Pomurja, ul dr. Vrbnjaka 6, 9000, Murska Sobota.
  • Trajanje članstva bo preverila volilna komisija.

Izvoljenih bo 5 kandidatov za poslance in 6 namestnikov poslancev.