Vljudno vabljeni na

STROKOVNI SEMINAR  o komplementarni medicini z

NASLOVOM

BIORESONANČNA METODA ZDRAVLJENJA IN NJENE INDIKACIJE

Ki bo, 13. junija 2014, ob 15.30. uri v  predavalnici Nacionalnega inštituta za javno zdravje v Murski Soboti, ul. Arhitekta Novaka 2 b.

15.30-16.00  Registracija udeležencev

16.00-17.00  Alergija – klasični in neklasični simptomi, Erika Žagar, dr.med.

17.00-18.00  Biofizikalne osnove delovanja, elektroakupunktura po dr. Vollu in ostale tehnike

diagnostike in terapije v sklopu bioresonance, Erika Žagar, dr. med.

18.00-18.30  Demonstracija metode, Erika Žagar, dr. med.

18.30-19.00  Predstavitev dela zdravstvenih tehnikov v ordinaciji

komplementarne medicine, Monika Madjar in Darja Dšuban

19.00-19.30 Razprava in zaključek seminarja

Splošne informacije

Prosimo, da se prijavite najpozneje do 10.6.2014 preko spletne strani DMSBZT Pomurja – drustvo-mszt-pomurja.si, ali preko e- prijavnice Zbornice Zvez E-prijavnica Prijava na strokovno izobraževanj . Za prijavo potrebujete št. članske izkaznice, osebno PIN kodo .

Dodatne informacije

Za dodatne informacije pokličite eno izmed članic organizacijskega odbora:  Dragico Jošar, 031 354 123, dragica.josar@gmail.com, ali predsednico Danielo Mörec,  041 746 074, daniela.morec@gmail.com

Kotizacija

Za člane DMSBZT Pomurja ni kotizacije.

Za nečlane in člane drugih strokovnih društev, je kotizacija  40 €. Znesek nakažite na TR DMSBZT Pomurja pri NLB d.d. r. 02340-00111735734

Vloga za pridobitev licenčnih točk za strokovno izpopolnjevanje/izobraževanje je bila oddana na Ministrstvo za zdravje.
Vloga za pridobitev pedagoških točk za vpis strokovnega srečanja/dogodka v register izpopolnjevanj/izobraževanj, je bila oddana na Zbornico – Zvezo.

Daniela Mörec, dipl. m. s