Enodnevno strokovno izpopolnjevanje z učnimi delavnicami TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA z vključenim AED, ki bo potekalo v petek 1. oktobra 2021, v prostorih Alma Mater Europaea-ECM Lendavska 9, Murska Sobota.

TPO-program-popoldan 1.10.2021


Enodnevno strokovno izpopolnjevanje z učnimi delavnicami TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA z vključenim AED, ki bo potekalo v soboto 2. oktobra 2021, v prostorih Alma Mater Europaea-ECM Lendavska 9, Murska Sobota.

TPO-program-dopoldan 2.10.2021


Enodnevno strokovno izpopolnjevanje z učnimi delavnicami TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA z vključenim AED, ki bo potekalo v petek 15. oktobra 2021, v prostorih SDMSBZT Pomurja Lendavska 5 a, Murska Sobota; 3. nadstropje

TPO-program-popoldan-15.10.2021


Enodnevno strokovno izpopolnjevanje z učnimi delavnicami TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA z vključenim AED, ki bo potekalo v soboto 16. oktobra 2021, v prostorih SDMSBZT Pomurja Lendavska 5 a, Murska Sobota; 3. nadstropje

TPO-program-dopoldan- 16.10.2021


x

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Potrjujem Zavračam Center zasebnosti Nastavitve zasebnosti Preberi več o Piškotkih