Svečana akademija ob mednarodnem dnevu babic in mednarodnem dnevu medicinskih sester

Spoštovane kolegice in kolegi!

Ob 5. maju – mednarodnem dnevu babic in 12. maju – mednarodnem dnevu  medicinskih sester
vas vljudno vabimo na svečano akademijo, ki bo v
petek, 11. maja 2018 ob 18. uri v Linhartovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani.

Na akademiji bodo podelili zlati znak  – najvišja priznanja Zbornice – Zveze,. Ker je ena od dobitnic zlatega znaka tudi članica našega društva, vas vabimo, da se prireditve  udeležite v večjem številu. Vstopnic imamo 20.

Organiziran bo prevoz – Prijavite se lahko do 7. maja 2018  Dragici Jošar na telefon 031 354 123 ali na e-mail dragica.josar@gmail.com.

Predsednica DMSBZT  Pomurje
Dragica Jošar